pracownia - apaj architekci

Idź do spisu treści

Menu główne:

pracownia

Pracownia architektoniczna apaj architekci to kontynuacja firmy dsk projekt, która została stworzona w 2007 r. przez parę młodych architektów, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Świeże podejście do architektury oraz zaangażowanie, wsparte wieloletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą techniczną są gwarancją wysokiej jakości usług oraz zaspokojeniem zindywidualizowanych potrzeb klientów.
 
Wysoko rozwinięta zdolność postrzegania, analizy i interpretacji przestrzeni pozwala nam ubierać w formę to co czasem trudno klientom opisać słowami, a co odzwierciedla  ich wyobrażenie o idealnym wnętrzu. Oczekiwania i marzenia klientów to nieustanny kompromis pomiędzy pięknem, funkcjonalnością a możliwościami przestrzennymi danego wnętrza. Nasza obecność na każdym etapie powstawania projektu porządkuje bezlik pomysłów, trudnych wyborów i dylematów tworząc jasną, prostą i piękną formę.
Nasze projekty są efektem doświadczenia i współpracy architektów i  specjalistów wielu branży m.in. meblarskiej, oświetleniowej, kamieniarskiej, stolarskiej, elektrycznej czy sanitarnej.
Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi inwestycji pozwala nam oferować naszym klientom zarówno projekty koncepcyjne, konsultacje lub projekty częściowe jak i całościową realizację od projektu po wykonanie “pod klucz”.

mgr inż. architekt Dorota Śledyńska
absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
mgr inż. architekt Krzysztof Śledyński
absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego